KONST / Litografier / Grafiskt blad 13242261
nr 1324 2261
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Anita Paulsson, Sverige. "Prima Ballerina". Signerad, numrerad 2/30. Motivet: 39x27 cm, med passepartout, ej inramad
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:33:59
30/4 21:34:41